SEARCH

O Nas

Siostry Foxy

Dwie siostry, dwa światy, jedna pasja

Cześć,

Dziękujemy, że zaglądasz do świata Sisfoxy!

Wszystkie produkty, które znajdziesz na tej stronie zostały wykonane ręcznie! Specjalnością Asi jest szydełkowanie, Ola zdecydowanie lepiej odnajduje się w makramach.

W rodzinnym domu Sisfoxy nie brakowało pasji do robótek ręcznych. Babcia robiła na drutach, mama szydełkowała. Jednak Sisfoxy powstało dzięki… Internetowi! Asia połknęła bakcyla, oglądając tutoriale na Youtubie a następnie zaraziła tym Olę. Efekty swoich zmagań Asia i Ola publikowały na Facebook’u, dzięki któremu wieść się rozniosła i zaczęli pojawiać się pierwsi chętni na zakupy! Posypały się zmówienia na szydełkowe alpaki, miśki, figurki superbohaterów a nawet na wykonane tą techniką kaktusy… i przyszedł czas na zrobienie kroku w biznesie!

Dziś Sisfoxy Handmade to jeszcze szerszy asortyment. Wszystko, co oferujemy, to unikatowe produkty wykonane w 100% ręcznie, z ekologicznych materiałów i sznurków starannie wybieranych od lokalnych dostawców. Elementy drewniane zbieramy z kolei podczas podróży, więc wniosą do Twojego domu mnóstwo pozytywnych wspomnień i dobrych emocji.

Na Sisfox znajdziesz sympatyczne maskotki i mięciutkie kocyki dla swojego dziecka, artykuły wyposażenia wnętrz takich jak ozdobne makramy, kwietniki czy pufy. Dla wielbicielek stylu boho mamy szeroki wybór plecaków, torebek i worków, które będą idealnym uzupełnieniem wielu stylizacji. Nie znajdujesz na tej liście czegoś, czego pragniesz? A na naszej stronie nie ma produktu w Twoim wymarzonym kolorze? Napisz do nas! Z przyjemnością wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom!

Handmade

wszystkie produkty wykonujemy ręcznie

Pasja

produkty powstają z miłości do tworzenia

Personalizacja

możesz mieć wpływ na finalny wygląd zamawianego produktu

Polskie materiały

stawiamy na lokalnych producentów
Back to Top
Wybierz walutę
EUR Euro
PLN Złoty polski